Pridajte Vašu recenziu !

Odoslaním vašej recenzie vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.

Meno
e-mail
Hodnotenie
Recenzia

★★★★★
5 5 1
Kupoval som v minulosti viacero bytov, toto bola jedna z najpríjemnejších skúseností. Oceňujem hlavne veľmi férové rezervačné zmluvy, keď človek pri rezervačke má naozaj istotu, že keď to nevyjde, aspoň niečo z toho získa. Väčšinou v týchto zmluvách myslia realitky len na seba, ale nie sú definované práva a povinnosti zmluvných strán voči sebe. Tiež oceňujem, že všetko dohodnuté platilo a udialo sa tak, ako sa dohodlo.

★★★★★
5 5 1
Som veľmi spokojná s prístupom p. Hirjakovej. Svoju prácu robí s láskou a vidno, že je veľká odborníčka a má veľa skúseností. Predávala mi pozemok a všetko prebehlo maximálne korektne, rýchlo a profesionálne. Odporúčam ju každému známemu, ktorý chce predať nehnuteľnosť. Veľmi pekne ďakujem a určite sa na Vás obrátim znova.

★★★★★
5 5 1
Cez realitnú kanceláriu ADH-REAL, sme s manželom kupovali chatku. S pani Adrianou a jej profesionálnym, priateľským a ľudským prístupom sme boli veľmi spokojní. Jej rýchle jednanie, profesionálny prístup, ochota poradiť, rýchlo vyriešiť, zabezpečiť všetko, čo bolo treba a k tomu aj úsmev a ako bonus darček je naozaj vysoko hodnotené. Monika a Pavol

★★★★★
5 5 1
So službami realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. P. Hirjaková vždy vystupovala veľmi profesionálne, poskytla nám cenné rady a vždy ochotne pomohla, na naše požiadavky rýchlo reagovala a dcérke doniesla aj milý darček. Kanceláriu určite odporúčame.

★★★★★
5 5 1
Kupovali sme prostredníctvom p. Hirjakovej pozemok s chatkou. Počas dohadovania s pôvodnými majiteľmi oceňujeme profesionálny prístup, prehľad v obchode s realitami, rýchle jednanie, zabezpečenie zápisu do katastra, ochota pomôcť a poradiť..... Môžeme doporučiť túto realitnú kanceláriu každému.

★★★★★
5 5 1
Adriane sme veľmi vďační. Spoznala som ju už pred 11 rokmi keď sme chceli kúpiť rodinný dom. Jej prístup je veľmi profesionálny a priateľsky. Má dlhoročné skúsenosti a vidno to aj na jej vystupovaní, veľa realitných kancelárii by si od nej mohlo brať príklad, nič nevnucuje a drží sa požiadaviek zákazníkov. Boli sme s ňou neskutočne nadšení a sme veľmi radi že sme ju našli, preto sme u nej pred 2 rokmi dali tiež na predaj našu chatu. Taktiež sme boli veľmi spokojní s jej postupom a informáciami ktoré nám podávala. Určite sa na ňu v budúcnosti obrátim ak niečo budem potrebovať predať či kúpiť a vrelo ju každému doporučím.

★★★★★
5 5 1
Sestra a ja sme predávali a zároveň kupovali byt v Žiline. Túto zložitú situáciu nám nezištne, spoľahlivo a serióznym prístupom pomohla vyriešiť pani A. Hirjaková. Veľmi sme ocenili jej ľudskosť i ochotu pomôcť vybaviť veľa vecí okolo sťahovania a úpravy nového bytu. Samé by sme to nezvládli, nakoľko sestra i ja sme už staršie - na dôchodku. Po predchádzajúcich negatívnych skúsenostiach s inými realitkami sme ocenili, že existuje realitná kancelária ADH-REAL, s.r.o. Vďaka, p. Hirjaková, Mgr. M. Stanová

★★★★★
5 5 1
Chcem sa poďakovať pani Adriane Hirjakovej za profesionálny prístup pri realizácií obchodu s parcelami v meste Bytča. Jej realitná kancelária má veľmi profesionálny a ľudský prístup. S pani Adrianou Hirjakovou spolupracujeme už 10 rokov, teda svoje tvrdenie mám podložené skúsenosťami. Keď tak sledujem reality na žilinsku, tak klienti sa ku nej radi vracajú. S pozdravom PhDr. Martin Gácik

★★★★★
5 5 1
Cez pani Hirjakovu sme kupovali domček a zároveň predávali byt.S jej prácou a taktiež ľudským prístupom k nám sme boli veľmi spokojní Máme dve malé deti a pani Aďka bola ochotná prísť až k nám domov(vždy s milým prekvapením pre dcérku) Ešte keď sme sa osobne nepoznali len cez telefón bola ochotná poradiť vo veciach za ktoré by sme u právnika platili.

★★★★★
5 5 1
Cez túto realitnú kanceláriu sme minulý rok predávali pozemok pri Žiline. Už počas našej spolupráce som mohol vidieť, že pani A.Hirjakovú práca baví a orientuje sa v tejto oblasti a jedná slušne. Okrem iného, ide o veľmi šarmantnú ženu. Takže, želám to šťastie aj ostatným, ktorí potrebujú pomoc s riešením svojej situácie a určite im odporúčam kontaktovať ADH REAL.

★★★★★
5 5 1
Pani Hirjaková nám pomohla splniť si náš sen. Spolu s manželkou a deťmi sme veľmi šťastní, že svojím profesionálnym, aktívnym a serióznym prístupom urobila v našom živote jedno krásne miesto pre radosť. Aj touto cestou sa chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať a prajeme jej veľa úspešných projektov a spokojných klientov.

★★★★★
5 5 1
S pani Adrianou Hirjakovou, mám veľmi dobré dlhoročné skúsenosti. Prvý pozemok sme spolu realizovali v polovici roku 2008. Aj po prebehnutí kúpy pozemku mi bola vždy nápomocká a poradila mi s problematikou výstavby inžinierskych sietí. Pani Adriana Hirjaková vie skĺbiť profesionalitu s ľudskosťou. Toto sa dnes moc nenosí až na svetlé výnimky. Držím Vám palce a teším sa na spoluprácu s Vami. Pekný večer.

★★★★★
5 5 1
Maklérka nám predávala starší rodinný dom blízko Žiliny. Môžeme ju len doporučiť, pracuje seriózne, efektívne a drží svoje slovo. Predaj bol rýchly, pomohla nám aj s vecami nielen čo sa týka predaja, ale aj ďalších otázok, veľmi ľudský prístup. Vidno, že má dlhoročné skúsenosti. Určite odporúčame.

★★★★★
5 5 1
Veľmi dobra seriózna osôbka my sme pani Hiriakovu oslovili na predaj nehnuteľnosti 100% praca žiadna podvodnícka to nieje ale ľudia su všeliaky za nas mate 100

★★★★★
5 5 1
Kupovali sme cez túto kanceláriu pozemok v okolí Žiliny a môžeme ju len odporučiť. Veľmi dobrá skúsenosť s maklérkou, ktorá bola seriózna a ústretová. Všetko prebehlo rýchlo a korektne. Boli sme veľmi spokojní.