Pridajte Vašu recenziu !

Odoslaním vašej recenzie vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov.

Meno
e-mail
Hodnotenie
Recenzia

★★★★★
Dlhodobá spolupráca s p. Hirjakovou je na nezaplatenie. Kúpa bytu, po nejakej dobe komplexný inžiniering a vybavovenie SP na stavbu RD v extraviláne obce, kompletné vybavovanie podkladov pre kolaudáciu RD, následné nájdenie spolahlivých nájomníkov do bytu…. Kamarátsky a profesionálny prístup. Ďakujeme
- Jozef

★★★★★
S pani Hirjakovou som bola spokojná,, milá a vždy mi šla v ústrety.
- Erika

★★★★★
Dalo by sa povedať, že vďaka pani Hirjakovej a jej profesionálnemu aj ľudskému prístupu, sa dnes môžeme tešiť z krásneho bytu v krásnom prostredí. Dokázala nájsť a ponúknuť presne to, čo sme hľadali a čo nám urobilo radosť. Veľmi si cením jej priateľský prístup so snahou v prvom rade vyriešiť požiadavky zákazníka. Vždy reagovala promptne, ochotne a vždy na 100 percent platilo to, čo sme si dohodli. Veľmi pekne ďakujem.
- Maja

★★★★★
Veľmi pekne ďakujem pani Adriane Hirjakovej pri pomoci kúpy bytu. Bola som veľmi spokojná s jej prácou, ochotou a prístupom k práci. Bola vždy pozitívne naladená, kde z nej vyžarovala energia a úsmev na tvári. Zo srdca odporúčam. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc.
- Lýdia

★★★★★
Na základe odporučenia našej známej sme sa rozhodli pre maklérku Adrianu Hirjakovú. Bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré sme mohli spraviť. Kupujúceho pre náš pozemok našla za až neuveriteľne krátky čas. Komunikácia s ňou bola vždy rýchla, profesionálna a príjemná. Služby pani Hirjakovej môžeme bez váhania iba odporučiť. Ďakujeme.
- Radomír

★★★★★
Bol som velmi spokojny s procesom pri kupe pozemku cez realitnu kancelariu adhreal. Obchod prebehol prakticky za jeden tyzden - nemal som ani nasledne starosti s vkladom na kataster, nakolko pani Hirjakova to za mna cele zariadila. Dakujem a urcite spolupracu s touto realitkou odporucam.
- Matej

★★★★★
Pani Hirjakovu môžem s kľudom odporučiť. Odbornosť, ochota, rýchle jednanie. V budúcnosti pri riešení bývania sa určite na ňu obrátim.
- Pavol

★★★★★
Boli sme veľmi spokojní s realitnou kanceláriou ADHREAL pri kúpe bytu. Ďakujeme za profesionálny ale aj priateľský prístup k zákazníkovi.
- Anna

★★★★★
Nikdy neviete aký pozitívny vplyv može na vás mať jedna osoba. Mne sa to práve stalo. Od prvého momentu ako som požiadal pani Adrianu Hirjakovu o assistenciu pri kúpe bytu som vedel, že som natrafil na spravnu osobu. Pani Hirjakova ma previedla cez celý proces až k úspešnemu zakúpeniu môjho nového bytu s veľkým profesionalizmom a ochotou. Možem povedať, že pani Hirjakova je najlepšia realitna agentka na Slovensku. Vrelo odporúčam, vybavi pre vas všetko a s usmevom na tvári.
- Vladimir Kuchar

★★★★★
Chcem sa veľmi pekne poďakovať pani Hirjakovej za jej ľudský prístup, profesionálne vedenie celého procesu predaja a to nie len zo strany predávajúceho ale rovnako aj kupujúceho. Želám vám veľa spokojných zákazníkov, ktorí budú mať radosť z vašej práce. Peter
- Peter

★★★★★
Chcem oceniť veľmi korektný a férový prístup zo strany pani Hirjakovej už od prvého telefonátu. Musím povedať na rovinu, že ste doteraz jedina RK, s ktorou som obchod dotiahol do úspešného konca. A to som mal ponuky na spoluprácu už od viacerých RK, no vždy to bolo len sklamanie. Preto som rád, že existujú kolegovia, ktorí si vedia obhájiť miesto na trhu férovým prístupom nielen ku klientom ale aj voči kolegom z iných RK. Želám Vám veľa úspešných obchodov a spokojných klientov. S pozdravom Michal Pjecha, RK Romantické chalupy
- Michal

★★★★★
Kupoval som v minulosti viacero bytov, toto bola jedna z najpríjemnejších skúseností. Oceňujem hlavne veľmi férové rezervačné zmluvy, keď človek pri rezervačke má naozaj istotu, že keď to nevyjde, aspoň niečo z toho získa. Väčšinou v týchto zmluvách myslia realitky len na seba, ale nie sú definované práva a povinnosti zmluvných strán voči sebe. Tiež oceňujem, že všetko dohodnuté platilo a udialo sa tak, ako sa dohodlo.
- Marián

★★★★★
Som veľmi spokojná s prístupom p. Hirjakovej. Svoju prácu robí s láskou a vidno, že je veľká odborníčka a má veľa skúseností. Predávala mi pozemok a všetko prebehlo maximálne korektne, rýchlo a profesionálne. Odporúčam ju každému známemu, ktorý chce predať nehnuteľnosť. Veľmi pekne ďakujem a určite sa na Vás obrátim znova.
- Júlia

★★★★★
Cez realitnú kanceláriu ADH-REAL, sme s manželom kupovali chatku. S pani Adrianou a jej profesionálnym, priateľským a ľudským prístupom sme boli veľmi spokojní. Jej rýchle jednanie, profesionálny prístup, ochota poradiť, rýchlo vyriešiť, zabezpečiť všetko, čo bolo treba a k tomu aj úsmev a ako bonus darček je naozaj vysoko hodnotené. Monika a Pavol
- Monika

★★★★★
So službami realitnej kancelárie sme boli veľmi spokojní. P. Hirjaková vždy vystupovala veľmi profesionálne, poskytla nám cenné rady a vždy ochotne pomohla, na naše požiadavky rýchlo reagovala a dcérke doniesla aj milý darček. Kanceláriu určite odporúčame.
- Martina

★★★★★
Kupovali sme prostredníctvom p. Hirjakovej pozemok s chatkou. Počas dohadovania s pôvodnými majiteľmi oceňujeme profesionálny prístup, prehľad v obchode s realitami, rýchle jednanie, zabezpečenie zápisu do katastra, ochota pomôcť a poradiť..... Môžeme doporučiť túto realitnú kanceláriu každému.
- Miloš

★★★★★
Adriane sme veľmi vďační. Spoznala som ju už pred 11 rokmi keď sme chceli kúpiť rodinný dom. Jej prístup je veľmi profesionálny a priateľsky. Má dlhoročné skúsenosti a vidno to aj na jej vystupovaní, veľa realitných kancelárii by si od nej mohlo brať príklad, nič nevnucuje a drží sa požiadaviek zákazníkov. Boli sme s ňou neskutočne nadšení a sme veľmi radi že sme ju našli, preto sme u nej pred 2 rokmi dali tiež na predaj našu chatu. Taktiež sme boli veľmi spokojní s jej postupom a informáciami ktoré nám podávala. Určite sa na ňu v budúcnosti obrátim ak niečo budem potrebovať predať či kúpiť a vrelo ju každému doporučím.
- Katka

★★★★★
Sestra a ja sme predávali a zároveň kupovali byt v Žiline. Túto zložitú situáciu nám nezištne, spoľahlivo a serióznym prístupom pomohla vyriešiť pani A. Hirjaková. Veľmi sme ocenili jej ľudskosť i ochotu pomôcť vybaviť veľa vecí okolo sťahovania a úpravy nového bytu. Samé by sme to nezvládli, nakoľko sestra i ja sme už staršie - na dôchodku. Po predchádzajúcich negatívnych skúsenostiach s inými realitkami sme ocenili, že existuje realitná kancelária ADH-REAL, s.r.o. Vďaka, p. Hirjaková, Mgr. M. Stanová
- Marta

★★★★★
Chcem sa poďakovať pani Adriane Hirjakovej za profesionálny prístup pri realizácií obchodu s parcelami v meste Bytča. Jej realitná kancelária má veľmi profesionálny a ľudský prístup. S pani Adrianou Hirjakovou spolupracujeme už 10 rokov, teda svoje tvrdenie mám podložené skúsenosťami. Keď tak sledujem reality na žilinsku, tak klienti sa ku nej radi vracajú. S pozdravom PhDr. Martin Gácik
- PhDr. Martin Gácik

★★★★★
Cez pani Hirjakovu sme kupovali domček a zároveň predávali byt.S jej prácou a taktiež ľudským prístupom k nám sme boli veľmi spokojní Máme dve malé deti a pani Aďka bola ochotná prísť až k nám domov(vždy s milým prekvapením pre dcérku) Ešte keď sme sa osobne nepoznali len cez telefón bola ochotná poradiť vo veciach za ktoré by sme u právnika platili.
- Michal

★★★★★
Cez túto realitnú kanceláriu sme minulý rok predávali pozemok pri Žiline. Už počas našej spolupráce som mohol vidieť, že pani A.Hirjakovú práca baví a orientuje sa v tejto oblasti a jedná slušne. Okrem iného, ide o veľmi šarmantnú ženu. Takže, želám to šťastie aj ostatným, ktorí potrebujú pomoc s riešením svojej situácie a určite im odporúčam kontaktovať ADH REAL.
- Peter Kučerík

★★★★★
Pani Hirjaková nám pomohla splniť si náš sen. Spolu s manželkou a deťmi sme veľmi šťastní, že svojím profesionálnym, aktívnym a serióznym prístupom urobila v našom živote jedno krásne miesto pre radosť. Aj touto cestou sa chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať a prajeme jej veľa úspešných projektov a spokojných klientov.
- Milan

★★★★★
S pani Adrianou Hirjakovou, mám veľmi dobré dlhoročné skúsenosti. Prvý pozemok sme spolu realizovali v polovici roku 2008. Aj po prebehnutí kúpy pozemku mi bola vždy nápomocká a poradila mi s problematikou výstavby inžinierskych sietí. Pani Adriana Hirjaková vie skĺbiť profesionalitu s ľudskosťou. Toto sa dnes moc nenosí až na svetlé výnimky. Držím Vám palce a teším sa na spoluprácu s Vami. Pekný večer.
- Martin

★★★★★
Maklérka nám predávala starší rodinný dom blízko Žiliny. Môžeme ju len doporučiť, pracuje seriózne, efektívne a drží svoje slovo. Predaj bol rýchly, pomohla nám aj s vecami nielen čo sa týka predaja, ale aj ďalších otázok, veľmi ľudský prístup. Vidno, že má dlhoročné skúsenosti. Určite odporúčame.
- Jozef

★★★★★
Veľmi dobra seriózna osôbka my sme pani Hiriakovu oslovili na predaj nehnuteľnosti 100% praca žiadna podvodnícka to nieje ale ľudia su všeliaky za nas mate 100
- Ivka

★★★★★
Kupovali sme cez túto kanceláriu pozemok v okolí Žiliny a môžeme ju len odporučiť. Veľmi dobrá skúsenosť s maklérkou, ktorá bola seriózna a ústretová. Všetko prebehlo rýchlo a korektne. Boli sme veľmi spokojní.
- Andrej